C++17 In Detail

30 December 2011

Artykuł, Software Developer Journal

Zapomniałem jeszcze dodać w ostatnim (a w zasadzie pierwszym poście), że będę czasem pisał po polsku. Zauważyłem, że nie da się tego uniknąć, więc nie będę się opierał :)

Jutro na wykładzie z programowania gier w openGL, będę mówił o postprocessingu sceny. Całość będzie dostępna u mnie na stronie w katalogu teaching/ogl2... i przy okazji sobie  przypomniałem, że niecały rok temu udało mi się napisać artykuł do Software Developer Journal pod mniej więcej tym samym tytułem! artykuł można było przeczytać w ostatnim drukowanym numerze SDJ... z kwietnia 2010, wersje elektroniczną można pobrać ze strony: http://sdjournal.pl/magazine/1040-sztuczna-inteligencja przypominam: SDJ 04/2010 - postprocessing w OpenGL

Niestety było bardzo dużo zamieszania z zamieszczeniem tego tekstu. Napisałem go w niecały miesiąc... a może nawet mniej, ale później spędziłem kilka miesięcy próbując się dogadać z redaktorami SDJ. Nie uniknąłem pomyłek: na przyklad podtytuł jest zły... ktoś przylepił całkiem inny tekst do mojego artykułu. Ale trudno, coś tam się ukazało i może nawet da się przeczytać :)

Update (kwiecień 2013) - SDJ już nie wydaje kolejnych numerów, ale można sobie ściągnąć wersje archiwalne.

Get my free ebook about C++17!

More than 50 pages about the new Language Standard.

C++17 in detail, by Bartlomiej Filipek

C++17 In Detail
© 2017, Bartlomiej Filipek, Blogger platform
Any opinions expressed herein are in no way representative of those of my employers.
This site contains ads or referral links, which provide me with a commission. Thank you for your understanding.