C++17 In Detail

30 December 2011

Artykuł, Software Developer Journal

See my new website at cppstories.com

Zapomniałem jeszcze dodać w ostatnim (a w zasadzie pierwszym poście), że będę czasem pisał po polsku. Zauważyłem, że nie da się tego uniknąć, więc nie będę się opierał :)

Jutro na wykładzie z programowania gier w openGL, będę mówił o postprocessingu sceny. Całość będzie dostępna u mnie na stronie w katalogu teaching/ogl2... i przy okazji sobie  przypomniałem, że niecały rok temu udało mi się napisać artykuł do Software Developer Journal pod mniej więcej tym samym tytułem! artykuł można było przeczytać w ostatnim drukowanym numerze SDJ... z kwietnia 2010, wersje elektroniczną można pobrać ze strony: http://sdjournal.pl/magazine/1040-sztuczna-inteligencja przypominam: SDJ 04/2010 - postprocessing w OpenGL

Niestety było bardzo dużo zamieszania z zamieszczeniem tego tekstu. Napisałem go w niecały miesiąc... a może nawet mniej, ale później spędziłem kilka miesięcy próbując się dogadać z redaktorami SDJ. Nie uniknąłem pomyłek: na przyklad podtytuł jest zły... ktoś przylepił całkiem inny tekst do mojego artykułu. Ale trudno, coś tam się ukazało i może nawet da się przeczytać :)

Update (kwiecień 2013) - SDJ już nie wydaje kolejnych numerów, ale można sobie ściągnąć wersje archiwalne.

If you want to get additional C++ resources, exlusive articles, early access content, private Discord server and weekly curated news, check out my Patreon website: (see all benefits):

© 2017, Bartlomiej Filipek, Blogger platform
Disclaimer: Any opinions expressed herein are in no way representative of those of my employers. All data and information provided on this site is for informational purposes only. I try to write complete and accurate articles, but the web-site will not be liable for any errors, omissions, or delays in this information or any losses, injuries, or damages arising from its display or use.
This site contains ads or referral links, which provide me with a commission. Thank you for your understanding.